fbpx
Fotograf ślubny warszawa duet fotografów ślubnych plener ślubny sesja ślubna w stylu boho rustykalny ślub naturalna fotografia ślubna czysta forma fotograf
Fotograf ślubny warszawa duet fotografów ślubnych plener ślubny sesja ślubna w stylu boho rustykalny ślub naturalna fotografia ślubna czysta forma fotograf

duet fotografów ślubnych

Cześć! Nazywamy się Martyna Gut i Piotrek Janusz. Jesteśmy duetem fotografów ślubnych, a prywatnie parą.

Reportażem ślubnym i okolicznościowym zaczęliśmy zajmować się od 2013 roku, zaraz po ukończeniu szkoły fotograficznej. Oboje przeszliśmy kurs liturgiczny uprawniający do robienia zdjęć podczas uroczystości kościelnych. W tej profesji najbardziej doceniamy nieograniczoną możliwość własnego rozwoju oraz to, że tak naprawdę ta praca, to nasza największa pasja.

W naszych fotografiach stawiamy przede wszystkim na naturalność i subtelność. Staramy się w dyskretny sposób uwiecznić wszystkie emocje, nie tylko Pary Młodej, ale również gości weselnych. Preferujemy pracę przy świetle zastanym, lamp błyskowych używając jedynie, kiedy naprawdę wymaga tego sytuacja.

Dzięki temu, że pracujemy jako duet fotografów ślubnych, umożliwiamy Wam spojrzenie na wszystkie niezapomniane chwile z dwóch różnych perspektyw. Jesteśmy obserwatorami i w subiektywny sposób uwieczniamy najciekawsze momenty dnia ślubu. Nie kreujemy sztucznie kadrów, a do każdej pary młodej mamy całkowicie indywidualne podejście.
Nasze portfolio możecie obejrzeć klikając tutaj.

Mieszkamy w Warszawie i jest to główny obszar naszych działań, ale dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Możliwa jest również realizacja sesji poza granicami naszego kraju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Martyna i Piotrek

Ostatnio na Instagramie:

2020 © CZYSTA FORMA – Fotografia Ślubna Warszawa