preloder
Fotografia ślubna i okolicznościowa
Fotografia ślubna i okolicznościowa

Cześć! Nazywamy się Martyna Gut i Piotrek Janusz. Jesteśmy duetem fotografów, a prywatnie parą.

Reportażem ślubnym i okolicznościowym zaczęliśmy zajmować się od 2013 roku, zaraz po ukończeniu szkoły fotograficznej. Oboje przeszliśmy kurs liturgiczny uprawniający do robienia zdjęć podczas uroczystości kościelnych. W tej profesji najbardziej doceniamy nieograniczoną możliwość własnego rozwoju oraz to, że tak naprawdę ta praca, to nasza największa pasja.

W naszych fotografiach stawiamy przede wszystkim na naturalność i subtelność. Staramy się w dyskretny sposób uwiecznić wszystkie emocje, nie tylko Pary Młodej, ale również gości weselnych. Preferujemy pracę przy świetle zastanym, lamp błyskowych używając jedynie, kiedy naprawdę wymaga tego sytuacja.
Dzięki temu, że pracujemy w duecie, umożliwiamy Wam spojrzenie na te niezapomniane chwile z dwóch różnych perspektyw. Każdy ślub jest wyjątkowy, inny i jest dla nas wyzwaniem artystycznym. A my kochamy wyzwania i nowe doświadczenia.

Mieszkamy w Warszawie i jest to główny obszar naszych działań, ale dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nas żadnym problemem. Możliwa jest również realizacja sesji poza granicami naszego kraju.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Martyna i Piotrek

Ostatnio na Instagramie:

CZYSTAFORMA 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by 2K DESIGN

CZYSTAFORMA 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Create by 2K DESIGN